05.10. 2021
Dopravní výchova

Dne 24.9.2021 se třídy 4.A a 4.B za doprovodu svých třídních učitelů vydaly do Moravských
Budějovic rozšířit si své stávající znalosti v dopravní výchově. Přímo na místě na nás čekala městská policie, která dětem vysvětlila pravidla silničního provozu, objasnila jim dopravní značky a ukázala jim různé druhy křižovatek a jejich řešení. Čtvrťáci si pak nově nabyté vědomosti vyzkoušeli hned v praxi.
Byla jim zapůjčena jízdní kola a na dopravním hřišti měli možnost řešit různé situace, které jim byly vysvětlovány teoreticky. Děti jízda na kole s dodržováním pravidel silničního provozu moc bavila. Počasí nám přálo, takže nic nekazilo dojem z celého dne. Již teď se těšíme na jaro, kdy čtvrťáci pánům policistům předvedou, že si vše pamatují a jistě všichni obdrží „průkaz cyklisty“.

Přečtěte si nejnovější vydání školního časopisu Jemňáček

Adaptační kurz

Přečtěte si článek o tradiční akci, kterou organizujeme pro žáky 6. tříd na začátku školního roku.

Dopravní výchova

Naši čtvrťáci se zúčastnili netradiční výuky dopravní výchovy v Moravských Budějovicích.

Tel: 731 180 822, e-mail: hirt.z@zsjemnice.cz

Created by © 2013 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy