Půjčovna lyžařského vybavení

10. 12. 2015 zahajuje činnost školní půjčovna lyžařského vybavení.

„Lyžárna“ ZŠ v Jemnici je v současnosti vybavena moderní lyžařskou výstrojí. K dispozici je 70 párů carvingových lyží a 100 párů lyžařských bot všech velikostí. Dále je zde 50 lyžařských přileb, které půjčujeme spolu s čepičkou z funkčního materiálu.

Své vybavení zde najde tříleté dítě i dvoumetrový dospělák.

To co většinou jinde nenajdete, je 10 párů lyží snowblade a BigBlades s bezpečnostním vázáním nejlepší lyže pro:

rodiny -  skladnost, lze je rychle seřídit pro jakéhokoliv lyžaře, výměna lyží přímo na svahu

první krůčky - výuka

pokročilé - více zábavy a motivace

slabší lyžaře - chci si užít lyžování bez strachu, nezvládám běžně doporučené vybavení

lehký handicap - pro ulehčení

proti nudě - zase mne to baví!

profesionály - další motivace, trénink, zábava

přestup - ze snowboardu lyžařem

přechod z modelů snowblade na stabilnější typ

starší generace

rozbředlý sníh, neupravené a úzké sjezdovky

každého kdo chce začít

• Za rozumný poplatek si můžete půjčit vybavení pro celou rodinu. Zisk z půjčovného slouží výhradně k obnově a doplnění výbavy pro účely školních lyžařských zájezdů.
  • Přístup do lyžárny – plechová vrata za tělocvičnou, obejít tělocvičnu zezadu po atletické dráze. Lyžárna je v bývalé kovodílně, pod velkou tělocvičnou. Vstup osvětlen.
  • Půjčovní doba: od 10. 12. 2015 do března 2016

čtvrtek

pátek

UPOZORNĚN
Í – ve dnech 24. 12, 25. 12., 31. 12. 2015, 1. 1., 14. 1., 22. 1., 28. 1., 11. 2., 25. 2. 2016 je půjčovna uzavřena.

• Mimo půjčovní dobu - ve výjimečných případech po přeběžné domluvě s Mgr. Ivanem Chvojkou (email: iivanch@seznam.cz.) nebo s Mgr. Zdeňkem Hirtem (mob: 731 180 822)
  • Vybavení si můžete přijít vybrat předem, zamluvit si ho na určitý termín a pak si před odjezdem vše půjčit. Lyže vám seřídíme dle vašich fyzických předpokladů a lyžařských dovedností. Nutno osobně vyzkoušet boty!!!
  • Provádíme seřízení vázání s dokladem pro pojišťovnu.