Karneval ve školní družině

11.03. 2016
Karneval ve školní družině

Na pátek 4. 3. 2016 se těšily všechny děti, co chodí do ŠD. Byl totiž naplánovaný karneval. Již v únoru si děti připravovaly masky, zdobily školní družiny, vyráběly barevné řetězy a malovaly plakáty. V pátek po obědě to vypuklo! Děti se převlékly do masek a začal očekávaný karneval. Celé odpoledne se hlavně tancovalo, soutěžilo a byla připravena bohatá tombola. Všichni se těšili na vyhlášení nejlepších masek. Vyhrály vlastně všechny – ať už princezny, kovbojové, želvy, piráti, duchové, upíři, víly nebo čarodějové. Na děti čekaly sladké odměny a drobné dárky. Některé maminky napekly pro tuto příležitost dobroty, za které děkujeme. V 16 hodin bylo ukončení karnevalu a děti odcházely domů a již si plánovaly, jakou masku si vezmou na příští karneval.
Fotografie najdete ZDE

Kolektiv vychovatelek školní družiny