Zábavné dopoledne pro předškoláky

08.02. 2023
Zábavné dopoledne pro předškoláky
Na středu 25.1 2023 jsme pro předškolní děti z MŠ v Jemnici naplánovaly sportovní dopoledne ve velké tělocvičně naší základní školy. Děti přišly se svými učitelkami a po převlečení ve školních družinách přešly do velké tělocvičny. Přivítal je pan zástupce Mgr. Martin Švanda a popřál jim hezké sportovní zážitky. Pozval je také po skončení akce na prohlídku školy.
Pak už každé dítě obdrželo kartičku s 12 úkoly, kterou jim podepsaly paní učitelky z MŠ. Děti začaly plnit úkoly na jednotlivých stanovištích, za jejich splnění dostávaly obrázky. Velmi se jim líbila např. jízda na koloběžce mezi kužely nebo lezení po žebřinách, také si vyzkoušely střelbu do branky nebo skok přes překážky. Po splnění všech úkolů odevzdaly děti kartičky, dostaly od nás medaile a malou sladkost za vzorné splnění všech úkolů a sportovní dopoledne bylo ukončeno. Děti se pak společně vyfotografovaly a vydaly se na obchůzku naší školy.
Věříme, že se sportovní dopoledne všem líbilo a budeme se těšit na další setkání s dětmi z MŠ. Chtěly bychom poděkovat i dětem ze školního parlamentu, které nám pomáhaly na jednotlivých stanovištích.

Kolektiv vychovatelek ŠD

Fotografie najdete ZDE